سفید کردن دندان ها

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

سفید کردن دندان ها در مطب

این روش توسط دندانپزشک مجرب در مطب انجام میشود و در آن از ژل محافظ یا پوسته پلاستیکی بر روی لثه ها استفاده میشود تا به آنها صدمه ای وارد نشود. سپس عامل سفید کننده به دندانها استعمال میشود. این روش در هر جلسه سی دقیقه تا یک ساعت زمان میبرد.

سفید کردن دندان ها در خانه

برخی از دندانپزشکها محصولات سفید کننده خانگی را به بیمار توصیه میکنند. کیت سفید کننده حاوی یک محلول سفید کننده به شکل ژل و یک محافظ دهان است که ژل را در تماس با سطوح دندان نگه میدارد. محافظ دهان را طبق دستور پزشک باید مصرف کنید. معمولا محافظ دهان اختصاصی برای بیمار ساخته میشود. کیتهای سفید کننده بدون نسخه نیز وجود دارند که در آنها محافظ دهان اختصاصی نیست. علاوه بر این ممکن است این محصولات مورد تایید نباشند بنابراین استفاده از آنها بدون دستور پزشک توصیه نمیشود.

خمیر دندان سفید کننده

این خمیر دندانها تاثیر فوری ندارند و مدت زیادی طول میکشد تا دندانهایتان سفید شود. خمیر سفید کننده دندان تنها میتواند دندانها را تمیز کنند همانند زمانی که برای تمیز کردن دندان به دندانپزشک مراجعه میکنید. احتمالا خمیر دندان سفید کننده نمیتواند دندانهای شما را آنطور که انتظار دارید سفید و درخشان کند.

اگر سفید کردن دندان با روش درست انجام شود، شما را به نتیجه دلخواه میرساند اما اگر در این کار افراط شود به دندانهایتان آسیب وارد میشود و آنها را مات کرده و باعث کاهش سفیدی آنها میشود.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


کپی از مطالب و عکس ها پیگرد قانونی دارد.