دندانپزشکی زیبایی بیشترین تمرکز را روی اصلاح طرح لبخند دارد

  • اصلاح طرح لبخند با لمینت دندان
  • اصلاح طرح لبخند با کامپوزیت دندان
  • جبران بی دندانی با ایمپلنت
  • اصلاح لبخند لثه ای
  • سفید کردن دندان با بلیچینگ
یا
دندانپزشکی زیبایی

دندانپزشکی زیبایی

در حالیکه دندانپزشکی سنتی بر بهداشت دهان و پیشگیری ، تشخیص و درمان بیماری های دهان و دندان تمرکز دارد ، در مقابل دندانپزشکی زیبایی متمرکز بر بهبود ظاهر دندان و لبخند می باشد.

ممکن است در درمان های زیبایی همچنین از مزایای ترمیم دندان نیز بهره مند شوید. به عنوان مثال: پر کردن دندان ها یک روش رایج برای درمان دندان های پوسیده و عصب کشی شده است. پر کردن دندان ها عمدتا از آمالگام و سایر مواد ساخته شده بود که سایه تیره قابل مشاهده روی دندان ها را نشان می داد.

امروزه پرکننده های دندانپزشکی ممکن است به نوعی زیبایی در نظر گرفته شوند زیرا شما می توانید از مواد کامپوزیت دندان استفاده کنید که به رنگ دندان هایتان نزدیک باشد، بنابراین ظاهر طبیعی دندان هایتان را حفظ کنید و لبخند بزنید. همچنین می توان برای زیبایی دندان های پر شده قدیمی از مواد رنگ های دندانی جدیدتر استفاده کرد.

کامپوزیت ونیر در دندانپزشکی زیبایی

استفاده از مواد کامپوزیتی برای ترمیم و اصلاح طرح لبخند حالا یکی از پرطرفدارترین روش های دندانپزشکی زیبایی است ، ترمیم شکستگی دندان ، بستن فاصله بین دندان ها ، مرتب کردن دندان ها ، سفید کردن دندان ها همه و همه با کامپوزیت دندان امکان پذیر است. دندان های سفید و مرتب تنها با چند جلسه با کامپوزیت دندان

لمینت دندان در دندانپزشکی زیبایی

اگر لبخندی هالیوودی می خواهید که اختصاصی برای شما ساخته شده است پیشنهاد ما استفاده از لمینت دندان است ، این پوسته های نازک سرامیکی شما را به یک سوپر استار تبدیل می کند ، لمینت دندان بیشترین کاربر در اصلاح طرح لبخند را در بین درمان های زیبایی دارد.

بلیچینگ در دندانپزشکی زیبایی

اگر میخواهید خیلی سریع با هزینه مقرون به صرفه و کمتر از هر روش دیگری در دندانپزشکی زیبایی به زیبایی بالایی در لبخند زدن دست پیدا کنید بهتر است از روش بلیچینگ در مطب دندانپزشکی استفاده کنید ، استفاده از روش بلیچینگ بدون عارضه و در سریع ترین زمان ممکن دندان های شما را سفید و شفاف می کند، این روش توسط دندانپزشک انجام می شود و بالاترین و بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان می آرود ، البته امکان استفاده از بلیچینگ در خانه نیز وجود دارد که کمی با زمان بیشتری قابل انجام است ، مواد استفاده شده در منزل از قدرت کمتری برخوردار است.

ایمپلنت دندان در دندانپزشکی زیبایی

شاید تا امروز تصور شما این بود که اگر دندانی را از دست دادید دیگر تمام شده و باید تا آخر عمر از بی دندانی زجر بکشید ، اما حالا اینطور نیست!

با پیشرفت خیلی سریع در دندانپزشکی ، امروزه استفاده از فلز تیتانیوم در دندانپزشکی به روش فوق العاده ای به کار می آید ، حتی اگر کل دندان های فک خود را از دست داده اید باز هم نگرانی وجود ندارد زیرا با وجود پیچ های ایمپلنت دقیقا مانند گذشته می توانید لبخند بزنید ، غذا های متنوع بخورید و حتی نزدیک ترین شخص به شما متوجه ایمپلنت بودن دندان شما نخواهد شد.

عملکرد دندان ایمپلنت دقیقا مانند دندان طبیعی است ، هر چند باز هم به آن دندان مصنوعی می گویند اما حتی مراقبت های بهداشتی از ایمپلنت مانند دندان طبیعی باید از سر گرفته شود.

آینده دندانپزشکی زیبایی

پیشرفت های تکنولوژی در مواد دندانی باعث می شود رنگ دندان ها طبیعی به نظر برسد ، درمان های دندانپزشکی امروزه با دوام تر و قابل پیش بینی تر از سال های گذشته است. علاوه بر این، دندانپزشکان هم اکنون از تکنیک های محافظه کارانه تر استفاده می کنند تا به همان اندازه از ساختار دندان طبیعی محافظت کنند.

دندانپزشکان همچنین از تکنولوژی هایی مانند لیزر برای انجام برخی از روش های لازم برای درمان های زیبایی در مطب خود استفاده می کنند ( بدون نیاز به ارجاع به متخصصان )

TOP