دندانپزشکی زیبایی

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

لبخندی دلنشین که نمایانگر دندان های زیبا ، سفید و مرتب است از مهمترین جلوه های زیبایی در چهره است که حس اعتماد به نفس را در فرد می افزاید و موجب رضایت شخصی بیشتر و بهبود زندگی اجتماعی فرد می گردد.

طراحی لبخند در دندانپزشکی زیبایی

عناصری که در طراحی لبخند در نظر گرفته میشوند شامل هماهنگی رنگ، شکل، اندازه، سطح اکلوزال، لبه های دندان و خط میانی صورت و لبخند است. اغلب این هماهنگی را میتوان تنها با درمان چهار دندان جلویی که نقش اصلی در ناحیه لبخند را به عهده دارند به دست آورد. برای درک بهتر مواردی که باید در دندانپزشکی زیبایی اصلاح شوند.

امروزه آرزوی داشتن لبخند زیبا به کمک پیشرفت علم دندانپزشکی به امری آسان و امکان پذیر بدل گشته و برخلاف تصورات اولیه جز درمان های لوکس و خاص افراد مرفه جامعه نیست.

در شاخه دندانپزشکی زیبایی از درمان های مختلف نظیر بلیچینگ، ونیر، ایمپلنت و غیره به منظور هرچه زیبا کردن دندان ها و در نهایت ایجاد لبخندی جذاب استفاده می شود.

توجه داشته باشید که این درمان ها بهتر است توسط متخصص دندانپزشکی زیبایی دارای تجربه و علم کافی که در یک مرکز مجهز انجام شود و می بایست در برابر وعده های اغواگرانه مانند ساده و یا کم هزینه جلوه دادن درمان به دیده تردید نگریست.

خدمات دندانپزشکی زیبایی

لامینیت دندان ، لومینیرز ، کامپازیت ونیر ، ای – پی – اس ونیر ، اسنپ ، روکش فول سرامیک ، بلیچینگ ، بریج محافظه کارانه ، ترمیم دندان

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *